Jan Szynaka

Jan Szynaka

  • Autor: bm
  • 25 sty 2018 10:04

Jan Szynaka będzie prelegentem na Forum Branży Meblowej 2018

Jednym z prelegentów podczas tegorocznej edycji Forum Branży Meblowej będzie Jan Szynaka - właściciel i prezes Grupy Meblowej Szynaka, a także prezes Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli. Na Forum będzie dyskutował na temat eksportu mebli i rynku pracy w tym segmencie przemysłu.

Jan Szynaka, Prezes Zarządu firmy Szynaka-Meble - wiodącego na rynku krajowym i międzynarodowym producenta mebli, od najmłodszych lat związany jest z branżą meblową. Począwszy od 1985 roku podejmuje, wspólnie z żoną Aliną szereg decyzji związanych z rozwojem i rozbudową odziedziczonego po swoim ojcu zakładu stolarskiego. Dynamiczny rozwój, determinacja i ciągła chęć sprostania nowym wyzwaniom sprawiły, że dziś Szynaka-Meble to doskonale prosperująca Grupa Meblowa, w skład której wchodzą nowoczesne zakłady produkcyjne w Lubawie, Iławie, Nowym Mieście Lubawskim, Wolsztynie oraz Centrum Wystawiennicze i Centrum Logistyczne.

Od 2015 roku Jan Szynaka pełni funkcję Prezesa Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli. Ponadto jest wielkim autorytetem w regionie i uznanym menadżerem. Chętnie udziela się społecznie oraz charytatywnie, pomagając innym. Zawsze aktywny zawodowo, stawia sobie i innym wysokie wymagania. Jest też laureatem wielu prestiżowych wyróżnień takich jak: Osobowość Eksportu, Branżowy Lider Zmian, Lider Polskiego Biznesu, Ambasador Firm Rodzinnych i innych.

Czytaj więcej o FORUM BRANŻY MEBLOWEJ

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ