Magdalena Kopińska-Król, Dyrektor handlowy w Fabryce Mebli Gala Collezione

Magdalena Kopińska-Król, Dyrektor handlowy w Fabryce Mebli Gala Collezione

  • 14 sty 2020 14:05 (aktualizacja: 14 sty 2020 14:27)

Magdalena Kopińska-Król: to był czas pełen nowych wyzwań

To był czas pełen nowych wyzwań i rozmaitych projektów. Z jednej strony postawiliśmy na umocnienie rozpoznawalności naszej marki w kraju i za granicą, z drugiej – skupiliśmy się na dalszym wzmacnianiu linii produktów, która jest naszym wyróżnikiem, czyli na wypoczynkowych systemach modułowych - mówi Magdalena Kopińska-Król, Dyrektor handlowy w Fabryce Mebli Gala Collezione.

Jak możemy podsumować handlowo mijający rok dla naszej firmy? To był czas pełen nowych wyzwań i rozmaitych projektów. Z jednej strony postawiliśmy na umocnienie rozpoznawalności naszej marki w kraju i za granicą, z drugiej – skupiliśmy się na dalszym wzmacnianiu linii produktów, która jest naszym wyróżnikiem, czyli na wypoczynkowych systemach modułowych. Położyliśmy akcent na nawiązywanie nowych kontaktów handlowych i biznesowych, uczestnicząc w targach meblowych m.in. w Poznaniu, Warszawie, Manchesterze, Paryżu i Bad Salzuflen.

Podejmowaliśmy wspólne działania z naszymi dystrybutorami – jednym z ważnych efektów tych działań było m.in. otwarcie w prowadzonym przez naszego partnera handlowego Autoryzowanym Salonie Firmowym Gala Collezione w Warszawie Przestrzeni Inspiracji, czyli miejsca, które ma zachęcać do twórczej dyskusji i interakcji z projektantami wnętrz i architektami w zakresie nowych pomysłów na rozwój naszych kolekcji i ich funkcjonalności. Ze środowiskiem projektantów spotykaliśmy się także podczas licznych imprez poświęconych designowi, podpowiadając jak sięgać po dobry design, ale także na co zwrócić uwagę podczas dobierania mebla do własnych potrzeb.

W kolejnych miesiącach skupiać będziemy się na kontynuacji tego kierunku działań. Na pewno w dalszym ciągu stawiać będziemy na rozwój systemów modułowych, czyli produktów oferujących wysoki stopień customizacji, zarówno w zakresie docelowego wyglądu mebla, jak i funkcji, jakie on oferuje. Planujemy także nową odsłonę oferty pokryciowej w zakresie skór naturalnych. Zmiana ta obejmować będzie wprowadzenie nowej, spójnej z najnowszymi trendami gamy kolorystycznej oraz nowych rodzajów skór o przyjemnym i miękkim chwycie. Dzięki temu klienci cieszyć się będą mogli nie tylko eleganckim wyglądem mebla, ale także mieć pewność co do w pełni naturalnego pochodzenia surowca, jego najwyższej jakości i przyjemnych wrażeń dotykowych podczas użytkowania sofy.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ