Targi Interzum. Fot. Koelnmesse

Targi Interzum. Fot. Koelnmesse

  • Autor: mg
  • 11 maj 2018 07:21 (aktualizacja: 11 maj 2018 14:33)

Maik Fischer został nowym dyrektorem targów "Interzum" i ZOW

Maik Fischer został nowym dyrektorem targów "Interzum" i ZOW. Zastąpił on na tym stanowisku Matthiasa Pollmanna, wiceprezesa zarządu Koelnmesse.

Maik Fischer dołączył do zespołu Koelnmesse w sierpniu 2015 roku. Ukończył studia o profilu biznesowym. Praktyczne doświadczenie w dziedzinie sprzedaży i marketingu zdobywał w różnych firmach. Przychodząc do Koelnmesse, objął stanowisko dyrektora targów zagranicznych "Feria Mueble
& Madera", "Andina Pack" i "Alimentec" w Kolumbii. Właśnie rozległa wiedza rynkowa i międzynarodowe doświadczenie sprawiły, że został powołany na stanowisko dyrektora wiodących targów branży meblowej i wyposażenia wnętrz. Zresztą odbywające się w kolumbijskiej Bogocie targi "Feria Mueble & Madera" mają profil podobny do targów "Interzum".

Drogę do sukcesu targów "Interzum" Maik Fischer widzi w bliskim kontakcie z branżą. Wiemy, dla kogo organizujemy targi - mówi nowy dyrektor "Interzum" i ZOW. "Interzum" to bardzo dobre targi, gdyż są dopasowane do potrzeb przemysłu. Zrobię wszystko co w mojej mocy, aby zapewnić warunki, które sprawią, że dalej będą się rozwijały.

Na nowym stanowisku Maik Fischer będzie ściśle współpracował z Matthiasem Pollmannem, który obecnie kieruje całym działem zarządzania targami.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ