Matthias Pollmann. Fot. Koelnmesse

Matthias Pollmann. Fot. Koelnmesse

  • Autor: mg
  • 07 gru 2017 09:53 (aktualizacja: 07 gru 2017 10:27)

Matthias Pollmann został nowym dyrektorem działu meblowego w Koelnmesse

Matthias Pollmann został nowym dyrektorem działu mebli, wyposażenia wnętrz i designu w Koelnmesse. Od 1 grudnia br. zastąpił na tym stanowisku Arne Petersena. Matthias Pollmann zna Koelnmesse "od podszewki", bowiem dołączył do firmy już w 2006 roku jako stażysta.

Matthias Pollmann ma 34 lata. Od 1 grudnia 2017 roku piastuje stanowisko dyrektora działu odpowiedzialnego za segment mebli, wyposażenia wnętrz i designu w ramach kolońskich targów.

Korzystamy z jego umiejętności jako doświadczonego dyrektora zarządzającego targami, który wyróżnił się dzięki swojej skutecznej pracy przy realizacji różnych projektów i jest już wysoko ceniony przez naszych klientów - mówi dyrektor generalny Kölnmesse Gerald Böse.

Matthias Pollmann zastąpił na tym stanowisku Arne Petersena, który kierował tym działem od lata 2014 roku. Petersen odszedł z Koelnmesse ze względów osobistych.

Matthias Pollmann zna Koelnmesse "od podszewki", bowiem już jako student odbył tam staż, a w 2006 roku dołączył do firmy jako stażysta. Po kilku latach pracy jako sales manager, na początku 2012 roku awansował na stanowisko project managera targów "Interzum".

Działowi Koelnmesse, odpowiedzialnemu za segment mebli, wyposażenia wnętrz i designu, podlegają takie targi, jak: IMM Cologne, "LivingKitchen", "Orgatec", "Exponatce Cologne", "Interzum", ZOW, ​​FSB i "Aquanale".

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ