Carolina Garcia Gomez. Fot. IKEA

Carolina Garcia Gomez. Fot. IKEA

  • Autor: bm
  • 03 paź 2018 11:20 (aktualizacja: 04 paź 2018 10:14)

Nowa prezes IKEA Retail w Polsce

Pochodząca z Hiszpanii Carolina Garcia Gomez objęła stanowisko prezes zarządu IKEA Retail w Polsce. Poprzednia prezes IKEA Retail Anna Pawlak-Kuliga we wrześniu br. stanęła na czele IKEA w Chinach.

Carolina Garcia Gomez karierę w IKEA rozpoczęła w 2005 r. w sklepie IKEA w Barakaldo w rodzinnej Hiszpanii. Doświadczenie zawodowe zdobywała również na rynkach Słowackim, Czeskim oraz Węgierskim. Ostatnio pracowała jako wiceprezes IKEA Retail w Japonii. Z wykształcenia jest inżynierem, ukończyła także studia Master of Business Administration w IESE Business School. Ma 42 lata.
"Jestem bardzo szczęśliwa, że dołączam do zespołu IKEA na tak dynamicznie rozwijającym się rynku, gdzie świetne wyniki biznesowe idą w parze ze zrównoważonym rozwojem. Polska to wyjątkowy kraj dla IKEA, współpraca sięga lat 60-tych. Budując na tej wspaniałej historii chcemy być jeszcze bliżej Polaków, pomagać im pięknie i wygodnie żyć, rozwijając nasz biznes w kierunku sprzedaży wielokanałowej, a także gospodarki obiegu zamkniętego. Bardzo się cieszę, że mogę mieć w tym swój udział" – powiedziała Carolina Garcia Gomez.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ