Pavel Voparil

Pavel Voparil

  • Autor: bm
  • 10 cze 2019 13:36 (aktualizacja: 10 cze 2019 13:58)

Nowy dyrektor generalny Bonami

Nowym CEO firmy Bonami – sklepu internetowego z meblami i akcesoriami do aranżacji wnętrz – został Pavel Vopařil. Na stanowisku zastąpił on Davida Šiškę, który podczas wieloletniego pełnienia funkcji dyrektora generalnego potroił przychody firmy.

Pavel Vopařil pracował w zarządzie wydawnictwa Economia i portalu Centrum.cz, a także firmy konsultingowej McKinsey. Zanim przyszedł do Bonami pełnił funkcję partner venture w grupie inwestycyjnej Miton, która jest właścicielem sklepu internetowego Bonami. Vopařil dołączył do grupy inwestycyjnej w zeszłym roku po tym, kiedy przeprowadził dla Mitonu sprzedaż firmy Slevomat, która - osiągając wartość niemal 60 milionów EUR - była jedną z największych akwizycji na czeskim rynku internetowym.

Bonami to miejsce, które inspiruje użytkowników. Dlatego przygotowujemy szereg zmian w naszym asortymencie, chcemy poprawić doświadczenia zakupowe klientów oraz jeszcze lepiej dostosować Bonami do poszczególnych rynków, na których działamy. - mówi nowy dyrektor generalny Pavel Vopařil i dodaje: - W ​​rzeczywistości współpracowaliśmy z Davidem Šišką przez ponad rok przy kierowaniu działalnością Bonami. Stąd otrzymałem bardzo dobre przygotowanie do objęcia nowej funkcji oraz poznałem wszystkie osoby tworzące firmę.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ