Anna Woźniak, nowa dyrektor personalna w Grupie Kapitałowej Black Red White. Fot. Black Red White

Anna Woźniak, nowa dyrektor personalna w Grupie Kapitałowej Black Red White. Fot. Black Red White

  • Autor: mg
  • 14 maj 2018 11:06 (aktualizacja: 15 maj 2018 09:03)

Nowy dyrektor personalny w firmie Black Red White

Od 1 maja br. stanowisko dyrektora personalnego w firmie Black Red White piastuje Anna Woźniak. Przejęła ona koordynację oraz planowanie wszelkich kwestii związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Anna Woźniak posiada ponad 20-letnie doświadczenie w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi, które zdobywała, pracując w strukturach międzynarodowych korporacji oraz w polskich spółkach działających w różnych branżach. W przeszłości pełniła funkcję m.in. dyrektor ds. szkoleń w banku BZWBK, dyrektor ds. rekrutacji i rozwoju w DHL Express Polska, dyrektor personalnej w Nomi oraz dyrektor personalnej w PLL LOT. Była odpowiedzialna m.in za wdrożenie strategii personalnej oraz procesy restrukturyzacyjne w dużej sieci sprzedaży detalicznej oraz w branży usługowej. Projektowała i realizowała programy zarządzania talentami oraz sukcesji. Prowadziła projekty doradcze dla spółek produkcyjnych. Anna Wożniak jest absolwentką Wydziału Zarządzania w SGH i certyfikowanym coachem ICC.

Black Red White to producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z ok. 20 proc. udziałem w rynku pod względem wartości sprzedaży. W skład Grupy Kapitałowej wchodzi Black Red White i 21 spółek zależnych, w tym 11 podmiotów zagranicznych zlokalizowanych na Ukrainie, Białorusi, Słowacji, Węgrzech, w Rosji oraz Bośni i Hercegowinie. Działalność produkcyjna na rzecz Black Red White prowadzona jest w 21 zakładach produkcyjnych w Polsce i za granicą.

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

    • Gość , 2020-12-12 21:21:56
    Ludzie!!! Termin realizacji i niekompetencja tych pracowników to przechodzi ludzkie pojęcie!! Zapewniają ze termin realizacji w ciągu 2 tyg!! Mija m-c, zero reakcji, nikt się nie interesuje, nikt nic nie wie dlaczego nie ma mebli, i o co do jasnej cholery chodzi!!!! Czy P. Dyr wie jaka sytuacja w firmie, w salonach? Dlaczego klienci są wprowadzani w koszmarny błąd? Za chwilę świeta, a ja mebli nie mam!! Żenada!! Kompromitacja!!! Cyrk robicie!!
    • Gość , 2020-12-12 20:54:36
    Czy Pani dyrektor wie, kto pracuje i jacy ludzie na stanowisku kierowniczym w Bydgoszczy? Skoro ma Pani doświadczenie związane z zasobami ludzkimi, to powinna Pani wiedzieć o niekompetencji tych ludzi... Bydgoszcz, kierownik Agnieszka B., sprawa sporna, nie mebli w terminie, na salonie, krzyk, hałas. Jest agresywna i nie potrafi pomoc, Rzuca papierami, koszmar!!! Kto tam pracuje.