Joanna i Grzegorz Jezierscy z Forestile fot. Mieszko Piętka

Joanna i Grzegorz Jezierscy z Forestile fot. Mieszko Piętka

  • 10 sty 2020 13:17

Podsumowania 2019: Joanna i Grzegorz Jezierscy z Forestile o nowym showroomie i ścieżkach komunikacji

W minionym roku zdecydowaliśmy się na powiększenie naszego showroomu i wprowadzenie nowej ścieżki komunikacji - Joanna i Grzegorz Jezierscy z Forestile, generalnego dystrybutora na rynek polski włoskiej marki Listone Giordano, w rozmowie z redakcją podsumowują 2019 rok.

Jak oceniają Państwo miniony rok w branży?

2019 był dla nas rokiem pełnym nowych wyzwań, doświadczeń i inspiracji. Na początku roku zorganizowaliśmy wspaniałe spotkanie w naszym showroomie, poświęcone włoskiej marce Listone Giordano oraz kolekcji wyjątkowych parkietów drewnianych Natural Genius, która powstała przy współpracy z designerami takiej klasy jak Patricia Urquiola, Michele De Lucchi czy Daniele Lago. We współpracy z wybitnymi polskimi architektami zrealizowaliśmy wiele ciekawych projektów. Wprowadziliśmy do oferty kolejny wyjątkowy produkt Fabrique Natural Genius – Corde. Jest to brzozowa szczotkowana podłoga zaprojektowana przez Marca Sadlera, wszechstronnego projektanta, który zajmuje się wzornictwem przemysłowym, a także projektowaniem mebli, oświetlenia oraz sprzętu sportowego. Ten rok był dla nas bardzo ciekawy, rozwojowy i obfitujący w unikalne projekty oraz realizacje.

Jakie wydarzenia uważają Państwo za największy sukces swojej firmy w minionym roku?

W minionym roku zdecydowaliśmy się na powiększenie naszego showroomu i wprowadzenie nowej ścieżki komunikacji, która pozwoli nam w pełni uwydatnić wyjątkowość oferowanych przez nas produktów.

Która kolekcja odnotowała największą sprzedaż, budziła największe zainteresowanie w minionym roku?

Największe zainteresowanie budziła kolekcja Listone Giordano Atelier ze swoimi unikalnymi jodełkami we wzorach francuskich.

Jaki są plany Państwa firmy na najbliższy okres?

Chcemy, aby nasz showroom był miejscem, w którym nasi klienci będą mogli zobaczyć topowe parkiety, rodzaje wykończeń oraz tonacje, których nie znajdą w żadnym innym salonie. Pragniemy nadal rozwijać naszą ofertę, organizować spotkania z pracowniami architektonicznymi i wspólnie kształtować trendy na rynku wykończeniowym .

Na jakie nowe kolekcje możemy liczyć w tym roku?

Z pewnością będą to oryginalne projekty parkietów autorstwa uznanych projektantów. Ponadczasowa jodełka, trapezoidalne wzory, wyjątkowe tonacje – tego z pewnością nie zabraknie w naszej ofercie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ