Bożena Datczuk, prezes firmy TOBO

Bożena Datczuk, prezes firmy TOBO

  • Autor: bm
  • 12 gru 2017 09:04 (aktualizacja: 12 gru 2017 10:57)

Prezes firmy Tobo została wyróżniona w rankingu Menedżer Roku 2016

Ranking Menedżer Roku jest organizowany w ramach Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw Kuriera Porannego. W ostatniej edycji wyróżniona została Bożena Datczuk - prezes firmy TOBO z Białegostoku, specjalizującej się w produkcji i sprzedaży mebli.

Zgłoszeń  kandydatów do tego tytułu dokonują organizacje okołobiznesowe regionu podlaskiego, a głosują menedżerowie z największych firm województwa. W tym roku o tytuł Menedżer Roku 2016 walczyli przedsiębiorcy z różnych branż: meblarskiej, budowlanej, spożywczej, maszynowej, automatyki przemysłowej. Ich firmy wyróżniają się na tle innych. Mają mocną pozycję na rynku, na którym działają, stawiają na innowacyjne rozwiązania.

TOBO już od 20 lat specjalizuje się w produkcji i sprzedaży mebli. Oprócz mebli do biur, gabinetów, czy sal konferencyjnych w swojej ofercie posiada również: meble hotelowe, domowe, kuchenne, zabudowy na wymiar, meble  do holu i recepcji, meble szkolne i laboratoryjne czy też meble na specjalne zamówienie.  Swoje produkty producent uzupełnia krzesłami, fotelami, meblami metalowymi największych polskich producentów. Firma systematycznie inwestuje w park maszynowy, na bieżąco podnosi kwalifikacje pracowników oraz posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę handlowców, którzy w profesjonalny sposób doradzą jak zaaranżować przestrzeń. TOBO jako jedyna firma w naszym regionie produkująca meble z płyty posiada certyfikat ISO.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ