Jan Szynaka odebrał nominację z rąk Prezydenta RP Andrzeja Dudy

Jan Szynaka odebrał nominację z rąk Prezydenta RP Andrzeja Dudy

  • Autor: bm
  • 24 cze 2019 08:51

Prezes OIGPM Jan Szynaka – w Radzie ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP

10 maja 2019 roku została powołana Rada ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie Rzeczypospolitej Polskiej. W jej skład weszło 18 osób, wśród których jest również Jan Szynaka – Prezes Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli.

Rada będzie pełniła funkcję doradczą przy Prezydencie Andrzeju Dudzie. Stanowić będzie ona forum konsultacyjno-doradcze Prezydenta. Jej zadania skoncentrują się na zapewnieniu polskim przedsiębiorcom warunków dla stabilnego rozwoju oraz kreowaniu i upowszechnianiu postaw przedsiębiorczych.

W skład Rady ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP weszło 18 osób. Z rąk Prezydenta nominację odebrał także Jan Szynaka – Prezes Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli, który od kilkudziesięciu lat z powodzeniem łączy biznes z aktywnym udziałem w rozwoju i promocji polskiej gospodarki i polskiej branży meblowej w kraju i na świecie.

Zdecydowałem się ustanowić i powołać Radę ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie Rzeczypospolitej, by przeanalizować sytuację polskich przedsiębiorców – w aspekcie funkcjonalnym, ale przede wszystkim w aspekcie prawnym – powiedział Prezydent na uroczystości powołania członków Rady. Zdaniem prezydenta, spotkanie praktyków, którzy na co dzień zajmują się biznesem i funkcjonują na rynku gospodarczym na różnych jego poziomach i w różnych branżach, z prawnikami i specjalistami z zakresu zarządzania “przyniesie efekt w postaci dobrej debaty na temat sytuacji polskich przedsiębiorców, polskiego rynku gospodarczego i możliwość faktycznie przygotowania propozycji różnego rodzaju rozwiązań, które ułatwią życie przedsiębiorcom”.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ