Alina Tomaszewska, dyrektor handlowy w firmie Sevroll-System. Fot. Sevroll-System

Alina Tomaszewska, dyrektor handlowy w firmie Sevroll-System. Fot. Sevroll-System

  • Autor: mg
  • 10 sty 2019 10:19 (aktualizacja: 10 sty 2019 10:37)

Producenci akcesoriów do drzwi przesuwnych oceniają 2018 rok

Producenci i dystrybutorzy akcesoriów do drzwi przesuwnych w 2018 roku kładli nacisk na różne aspekty swojej działalności – dotyczy to zarówno kampanii promocyjnych, strategii biznesowych, uzupełniania oferty produktowej, jak też obecności na imprezach o charakterze targowym.

Mateusz Strzałkowski, koordynator komunikacji marketingowej i PR w firmie GTV Poland

Rok 2018 był raczej rokiem ewolucji niż rewolucji. Systemy przesuwne wpisują się w trend aranżacji mikromieszkań, gdzie oddzielają strefy mieszkalne, oraz większych powierzchni, gdzie są wykorzystywane przy tworzeniu garderób czy oddzielaniu spiżarni od kuchni. Systemy przesuwne pomagają zaoszczędzić miejsce i maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Coraz popularniejsze stają się rozwiązania z użyciem koloru białego i czarnego. Obecnie pracujemy nad poszerzeniem portfolio produktów o rozwiązania, o które pytają nasi klienci.

GTV wyróżnia kompleksowe spojrzenie na daną grupę asortymentową – posiadamy szerokie portfolio produktowe, w skład którego wchodzą różnorodne rodziny systemów przesuwnych, profile „Glax” współpracujące z naszymi włącznikami bezdotykowymi oraz taśmami LED. Możemy z tego stworzyć cały system doświetlenia garderoby. W ten sposób łączymy funkcjonalność, jaką dają nam systemy przesuwne, z wyszukanym i eleganckim designem.

Można również zaobserwować trend, w ramach którego firmy przestają stawiać na pojedyncze rozwiązania, a zaczynają podchodzić do sprawy bardziej kompleksowo. Klientom pokazuje się teraz gotowe i całościowe systemy, aby jak najbardziej ułatwić im dopasowanie mebli do swoich potrzeb.

Alina Tomaszewska, dyrektor handlowy w firmie Sevroll-System

Obecnie prostota i funkcjonalność mebla stały się nadrzędnymi cechami. Przy czym funkcjonalność jest rozumiana przez klientów jako wysoka jakość wykonania i użytkowania. Oczywiście, w ofercie naszej firmy występują właśnie takie produkty, chociażby systemy „Idea” czy „Eden” z linią „Pax” i „Pax XL”, które doskonale wpisują się w ten trend. Wymienione produkty pozwalają na wykonanie szafy z różnymi wariantami wypełnień: zastosowanie znajdzie w nich zarówno płyta wiórowa, szkło z grafiką czy też lacobel.

Nasze systemy charakteryzuje niezawodność, łatwość montażu, bezpieczeństwo użytkowania oraz funkcjonalność. Potwierdzają to liczne nagrody oraz prawa do wzorów przemysłowych i prawa patentowe. Poza tym jako pierwsi na rynku objęliśmy nasze wybrane produkty dożywotnią gwarancją.

Tomasz Tymiński, general manager Raumplus Polska

Rynek systemów jezdnych i akcesoriów jest bardzo zróżnicowany. Generalnie, mamy kilka grup odbiorców, począwszy od tych wrażliwych na cenę, poprzez klasę średnią, aż po odbiorców premium, poszukujących jakościowych lub niestandardowych rozwiązań. Mamy możliwość wyboru spośród produktów uznanych marek z Europy, jak również kilku lokalnych producentów oraz dostawców z Azji. Ci ostatni nie są już tak konkurencyjni cenowo, jak miało to miejsce jeszcze kilka lat temu. Należy jednak zauważyć, że dostarczane przez nich produkty uległy znacznej poprawie pod względem jakości.

Raumplus nie prowadzi bezpośredniej sprzedaży systemów jezdnych i akcesoriów do produkcji drzwi przesuwnych. Sprzedajemy kompletny produkt, czyli kilka systemów drzwi przesuwnych, gwarantując tym samym najwyższą jakość i precyzję wykonania. Nasze systemy jezdne znane są ze swojej wytrzymałości (maksymalne obciążenie to 90 kg na rolkę) oraz długowieczności – są testowane na 25 tys. cykli przesunięć.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ