.

.

  • Autor: SDR
  • 21 maj 2018 13:47 (aktualizacja: 22 maj 2018 07:27)

Prowadzące program "Drugie życie mebli" gośćmi specjalnymi SDR w Lublinie

Już 23 maja Studio Dobrych Rozwiązań zagości w Lublinie. Gośćmi specjalnymi będą Dwie Baby - Sylwia Wilgatek-Wykuż i Małgosia Ziółkowska, znane z programu "Drugie życie mebli" emitowanego na antenie HGTV.

Sylwia Wilgatek-Wykuż i Małgosia Ziółkowska na co dzień prowadzą pracownię renowacji mebli Dwie Baby. Szerokiemu gronu odbiorców znane są z emitowanego na antenie HGTV programu "Drugie życie mebli", gdzie wspólnie "przywracają do życia" stare meble. Dzięki nim zaniedbane, znalezione na strychu czy pchlim targu przedmioty zmieniają się w piękne eksponaty.

Sylwia to miłośniczka zwierząt, natury i zdrowego jedzenia. Uwielbia piękne przedmioty, dobrze urządzone wnętrza i kreatywnych ludzi. O sobie mówi: Kocham stare meble. Kolory, faktury, desenie to wszystko inspiruje mnie i pomaga tworzyć nowe pomysły na metamorfozy mebli. Praca uczy mnie pokory, ponieważ nigdy nie wiem czym zaskoczy mnie kolejne meblarskie wyzwanie.

Z kolei Małgorzata to miłośniczka wszystkiego co drewniane. Pasjonuje się stylizacją mebli. Uwielbiam nie tylko malowanie i zdobienie, ale również lubię moc maszyn i szlifowanie - zdradza Małgosia. Kreatywność to moja druga natura - mam tysiąc pomysłów na minutę.

O wspólnej pracy mówią zgodnie: - Jesteśmy raczej przeciwieństwami, ale to sprawia, że doskonale się uzupełniamy. Uwielbiamy różnorodność i eksperymenty, nie ograniczamy się do jednego stylu. Nudne wnętrza przemieniamy w niebanalne i stylowe pomieszczenia. Według nas meble posiadają duszę, każdy jest wyjątkowy, każdy jest indywidualistą. A my Dwie Baby dajemy im drugie życie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ