specjalista_mediow_spolecznosciowych_podpowie_w_toruniu_jak_kreowac_marke_architekta.jpg

specjalista_mediow_spolecznosciowych_podpowie_w_toruniu_jak_kreowac_marke_architekta.jpg

  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 27 lut 2019 09:17

Specjalista podpowie, jak kreować markę architekta w mediach społecznościowych

O tym, jak mądrze kreować markę architekta wnętrz w mediach społecznościowych, opowie w trakcie spotkania Studia Dobrych Rozwiązań w Toruniu (28 lutego) Paweł Jędrzejewski, specjalista on-line marketingu i mediów społecznościowych.

Paweł Jędrzejewski współprowadzi agencję marketingową Imagemed.pl, specjalizującą się w sprzedaży usług i produktów oraz kreowaniu marek osobistych. Działania agencji obejmują m.in. obsługę profili na Facebooku, Instagramie, LinkedIn i YouTubie, a także dostarczanie stron www oraz serwisów sprzedażowych.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA SPOTKANIE

Swoją wiedzą o komunikacji i pozyskiwaniu klientów w Internecie dzielił się z uczestnikami międzynarodowych konferencji. Chcąc osiągać jak najlepsze efekty dla swoich klientów zdobywa nową wiedzę i zwiększa swoje umiejętności uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych oraz konferencjach z zakresu online marketingu.

Paweł Jędrzejewski jest także prezesem Fundacji Stacja Motywacja badającej zachowania konsumentów w mediach społecznościowych i motywującej młodzież i dorosłych do rozwoju swoich umiejętności. Podczas spotkania Studia Dobrych Rozwiązań w Toruniu 28 lutego, Paweł Jędrzejewski podpowie, jak poruszać się w meandrach sieci, jak mądrze kreować własną markę architekta wnętrz.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ