Fot. Hettich

Fot. Hettich

  • Autor: bm
  • 05 lip 2017 11:01 (aktualizacja: 14 lip 2017 11:44)

Stolarz z Białegostoku wygrał Mistrzostwa Polski!

Blisko 1500 stolarzy z całej Polski wzięło udział w Mistrzostwach Polski w Łatwym Montażu. Najlepszy okazał się stolarz z Białegostoku, któremu udało się zamontować kuchenną szufladę w czasie nieznacznie przekraczającym 35 sekund. Pan Jarosław w nagrodę pojedzie na wymarzone wakacje.

Mistrzostwa Polski Stolarzy w Łatwym Montażu to impreza cykliczna, która co roku gromadzi profesjonalistów z branży meblarskiej. Jej organizator - firma Hettich Polska, dostawca nowoczesnej techniki meblowej, prócz zabawy konkursowej wzbogaca spotkania również o prezentację nowych rozwiązań, tj. komfortowych systemów szuflad, niezwykle wytrzymałych zawiasów czy systemów do drzwi przesuwnych w rozmiarach od S do XL.

Ekipa Hettich on Tour przejechała z truckiem prezentującym technikę meblową całą Polskę. Na każdym przystanku stolarze mogli zmierzyć się w Mistrzostwach Polski Stolarzy w Łatwym Montażu. Za najlepszy czas montażu uzyskany w każdej z miejscowości, gdzie odbywały się spotkania Hettich on Tour, można było wygrać zagłębiarkę Festool.

Zwycięzca zmagań z Białegostoku, tak jak w każdym miejscu gdzie dobywały się zawody, otrzymał profesjonalne narzędzie Festool. Ale pan Jarosław czekał jeszcze do końca ogólnopolskich zmagań, w których nikomu nie udało się pokonać jego rewelacyjnego czasu 35:31, dzięki czemu wyjedzie na swoje Wakacje Marzeń.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ