Tomasz Pągowski

Tomasz Pągowski

  • Autor: Redakcja
  • 08 lut 2018 10:05 (aktualizacja: 08 lut 2018 10:41)

Tomasz Pągowski poprowadzi Galę Konkursową Mebli Plus

Tomasz Pągowski – projektant i designer, charyzmatyczny prowadzący program „Remont w 48H” Domo+, znany również jako juror "Bitwa o Dom” TVN - będzie prowadził Galę Konkursową Mebli Plus. Wydarzenie odbędzie się podczas 3. edycji 4 Design Days, 15 lutego 2018 w Katowicach.

CZYTAJ TEŻ: Forum Branży Meblowej 2018 - agenda i uczestnicy

Projektant, kreator, wyznawca konstruktywnego szaleństwa. W programie „Remont w 48h” Tomasz Pągowski urządził już osiemdziesiąt różnych przestrzeni. Tomasz Pągowski – projektant i designer, charyzmatyczny prowadzący program „Remont w 48H” Domo+, znany również jako juror "Bitwa o Dom” TVN. Projektowaniem wnętrz oraz mebli zajmuje się od 20 lat. Ukończył 5 letnie studia Konserwacji Drewna Zabytkowego na SGGW/ASP w Warszawie. Dyrektor kreatywny agencji Imathome. Na czele swojego zespołu projektuje i realizuje metamorfozy w Rw48H. Opracowuje strategie kreatywne, planuje i inicjuje koncepcje artystyczne. Jak sam o sobie mówi - uwielbia konstruktywny konceptualizm. Twórca niezależnych projektów tworzonych we współpracy z takimi markami jak: Koło, Swiss Krono, LOT, Philips, Rust, REC.ON.

Konkurs „Meble Plus – Produkt Roku” to jedno z najstarszych wydarzeń tego typu, dedykowanych polskiej branży meblarskiej. W tym roku odbywa się już po raz szesnasty. Ponadtrzydziestoosobowe jury wyłoniło już najlepsze meble, akcesoria i materiały dla meblarstwa. Dyplomy i statuetki wręczymy podczas Gali Konkursowej - 15 lutego 2018, godz. 19.00; Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach. Podczas Gali wręczone zostaną też dyplomy dla laureatów rankingów. "Człowiek Roku 2017" i "Firma Roku 2017".

Serdecznie zapraszamy!

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ