Magdalena Rozengart-Grzelczak. Fot. IKEA

Magdalena Rozengart-Grzelczak. Fot. IKEA

  • Autor: bm
  • 26 cze 2018 07:51

Wybrano już dyrektora sklepu IKEA w warszawskim Blue City

Wkrótce IKEA otwiera swój kolejny sklep w Warszawie. Tym razem powstanie on w galerii Blue City. Już teraz wybierani są pracownicy placówki, wiadomo też już, kto będzie nią kierował.

IKEA przygotowuje się do otwarcia swojej trzeciej lokalizacji w Warszawie i wybiera pracowników do nowego zespołu. Funkcję dyrektora sklepu objęła Magdalena Rozengart-Grzelczak. Jest związana ze szwedzką firmą od ponad 16 lat. W tym czasie zdobyła doświadczenie w zarządzaniu dwoma sklepami IKEA w Polsce – w Gdańsku i w Łodzi (odpowiednio 2002-2006 i 2009-2013). Ważną część kariery zawodowej Rozengart-Grzelczak stanowi zarządzanie zasobami ludzkimi – jak sama podkreśla, obszar HR jest jej wielką pasją również prywatnie. Od 2013 roku pełniła funkcję zastępcy dyrektora ds. zarządzania zasobami ludzkimi, odpowiadając głównie za relacje wewnętrzne z pracownikami, rozwój kompetencji oraz przywództwo. Jako dyrektor sklepu IKEA w Blue City, do czasu jego otwarcia, Magdalena Rozengart-Grzelczak będzie wspierać i koordynować projekt na wszystkich etapach jego tworzenia.

"IKEA nieustannie rozwija się na rynku warszawskim. Sklep w Blue City to nowy format
w Polsce. Udział w jego powstawaniu, a następnie kierowanie nim będzie dla mnie dużym wyzwaniem, ale przede wszystkim ciekawym i ekscytującym doświadczeniem. Cieszę się, że wspólnie z całym zespołem będziemy tworzyć zupełnie nowe i pełne inspiracji miejsce, do którego już wkrótce zaprosimy naszych klientów" – mówi Magdalena Rozengart-Grzelczak.

IKEA w centrum handlowym Blue City to unikalny koncept nie tylko w Polsce, ale
i na świecie. Nowy sklep, zlokalizowany blisko centrum miasta, będzie miał mniejszą powierzchnię od standardowego formatu. W trosce o wygodę klientów i wysoki poziom inspiracji, przestrzeń zostanie wyposażona w nowoczesne rozwiązania digitalowe. W planie koncepcji została również uwzględniona przestrzeń IKEA Food w nowej odsłonie. Otwarcie sklepu zaplanowano na drugą połowę 2018 roku.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ