Znamy już Człowieka Roku 2019 branży meblowej!

Znamy już Człowieka Roku 2019 branży meblowej!

  • Autor: Redakcja Biznesmeblowy.pl
  • 16 lut 2020 11:33 (aktualizacja: 16 lut 2020 12:09)

Znamy już Człowieka Roku 2019 branży meblowej!

Plebiscyt organizowany przez magazyn branżowy Meble Plus i portal Biznesmeblowy.pl wygrała Carolina Garcia Gomez, CEO i Chief Sustainability Officer IKEA Retail w Polsce. Gratulujemy!

Prezes IKEA w Polsce konsekwentnie i odważnie buduje pozycję firmy w naszym kraju w oparciu o idee zrównoważonego rozwoju. W 2019 roku sprzedaż IKEA Retail w Polsce wzrosła o 11% i wyniosła ok. 4,5 mld zł. W tym czasie sklepy IKEA w Polsce odwiedziło ponad 30 mln osób. Firma podejmuje kolejne kroki w kierunku prowadzenia działalności w oparciu o gospodarkę obiegu zamkniętego i przyjaznej klimatowi stawiając zrównoważony rozwój jako fundament swojej działalności detalicznej. 

Człowiek Roku to plebiscyt, organizowany co roku przez magazyn Meble Plus i portal Biznesmeblowy.pl. Jego celem jest wyróżnienie ludzi, którzy swoją działalnością, sukcesami, osobowością przyczyniają się do rozwoju branży meblarskiej.  Rozstrzygnięcie plebiscytu Człowiek Roku 2019 i wręczenie tytuło miało miejsce 6 lutego 2020 r. podczas gali meblowej, która odbyła się podczas 4 Design Days 2020 w Katowicach. 

Serdecznie gratulujemy wszystkim nominowanym, a przede wszystkim Laureatce nagrody! Życzymy samych sukcesów w dalszej pracy zawodowej!

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ