Nowa akumulatorowa piła szablasta GSA 18V-32 Professional marki Bosch. Fot. Bosch

Nowa akumulatorowa piła szablasta GSA 18V-32 Professional marki Bosch. Fot. Bosch

  • Autor: mg
  • 19 cze 2017 11:11 (aktualizacja: 19 cze 2017 13:46)

Akumulatorowa piła szablasta

Wysoka moc i ergonomia, która pozwala na zastosowanie nawet w wyjątkowo trudnych warunkach pracy, to zalety nowej akumulatorowej piły szablastej "GSA 18V-32 Professional" marki Bosch. Narzędzie stanowi dobrą alternatywę dla modeli sieciowych.

Producent: Bosch

Narzędzie posiada nową rękojeść, która w przeciwieństwie do klasycznej rękojeści zamkniętej, umożliwia wygodne trzymanie narzędzia w wielu pozycjach, w sytuacjach nietypowych lub wymagających dłuższej pracy. Narzędzie jest też wyposażone w aktywny system tłumienia drgań - zintegrowany w obudowie przekładni ciężarek przeciwdziała w sposób ciągły siłom masowym. Dzięki temu rozwiązaniu nowa piła szablasta Bosch oferuje najniższy poziom drgań w tej klasie narzędzi. Rezultatem jest mniej męcząca praca.

W pile "GSA 18V-32 Professional" można włączyć ruch oscylacyjny, który zapewnia szybkie tempo pracy. Narzędzie posiada regulację prędkości skokowej, dzięki czemu można je dostosować do właściwości obrabianego materiału. Wyposażono je także w system łagodnego rozruchu, który umożliwia precyzyjne nacinanie. Dodatkową zaletą piły jest system beznarzędziowej wymiany brzeszczotów, który wygodnie obsługuje się również w rękawicach: po obróceniu dużego pierścienia przy nasadzie otwiera się uchwyt SDS i można wyjąć brzeszczot.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ