Panele naścienne Selva z oferty firmy Bejot. Fot. Bejot

Panele naścienne Selva z oferty firmy Bejot. Fot. Bejot

  • Autor: mg
  • 26 sty 2017 12:54 (aktualizacja: 26 sty 2017 14:01)

Akustyczne panele ścienne

Kolekcja "Selva" jest odpowiedzią na potrzebę większego komfortu pracy poprzez poprawienie warunków akustycznych w przestrzeni biurowej typu open space. W jej skład wchodzą między innymi panele naścienne.

Producent: Bejot

Budowa paneli naściennych, oparta na wnikliwych badaniach naukowych, pozwoliła osiągnąć najlepszą z możliwych klas pochłaniania dźwięku: klasę A, co korzystanie wpływa na pasywność akustyczną wnętrza i przekłada się na komfort i wydajność pracy. Pozytywne efekty testów zostały potwierdzone wynikami badań skuteczności pochłanianiu dźwięku zgodnie z normą PN ISO 354:2005 przeprowadzonych przez Laboratorium Akustyki Technicznej w Katedrze Mechaniki i Wibroakustyki AGH w Krakowie.

Panele naścienne "Selva" występują w trzech kształtach: prostokątnym, kwadratowym i okrągłym. Różne rozmiary paneli, możliwość zamontowania na trzech poziomach oraz szeroka gama kolorystyczna umożliwiają tworzenie ciekawych kompozycji naściennych, które stanowią element dekoracyjny przestrzeni. Panele montowane są na szynach montażowych. Łatwy sposób montażu umożliwia zmiany kompozycji w zależności od potrzeb i indywidualnych upodobań.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ