Kolekcja Braga firmy Black Red White. Fot. Black Red White

Kolekcja Braga firmy Black Red White. Fot. Black Red White

  • Autor: mg
  • 13 cze 2017 06:58 (aktualizacja: 13 cze 2017 08:32)

Białe meble do pokoju dziennego

Białe eleganckie meble sprawdzą się w nowoczesnym pokoju dziennym. Nowa kolekcja "Braga" od Black Red White doskonale łączy modną biel z ciepłem barwy drewna. W jej skład wchodzi 6 funkcjonalnych elementów: dwie komody, szafka RTV, dwie witryny oraz uniwersalna półka wisząca.

Producent: Black Red White

Kolekcja "Braga" pozwoli urządzić wnętrze pełne nowoczesnego stylu oraz funkcjonalnych rozwiązań. Oryginalny design mebli przykuwa wzrok dzięki połączeniu bieli i dekoru drewna w wybarwieniu dąb riviera. Modernistyczne fronty posiadają zlicowane uchwyty, które nie wystają poza linię mebli, dzięki czemu całość prezentuje się jeszcze bardziej nowocześnie.

Na kolekcję "Braga" składa się sześć elementów z możliwością swobodnego zestawiania. Na przechowywanie wszelkich drobiazgów pozwolą dwie komody wyposażone w pojemne szuflady i szafkę. Dwie witryny z przeszklonymi frontami posłużą do wyeksponowania elementów dekoracyjnych i gustownej porcelany. Przeszklenia wykonane ze szkła hartowanego cechują się zwiększoną odpornością na zarysowania i stłuczenia, dzięki czemu zwiększa się bezpieczeństwo użytkowania mebli na co dzień. Na wszystkich, którzy chcą stworzyć małe kino domowe, czekają szafka RTV i półki wiszące.

Profesjonalne akcesoria umożliwiają płynne i ciche domykanie frontów szafek i szuflad, co znacznie zwiększa komfort ich użytkowania. Szklane witryny zostały wyposażone w energooszczędne oświetlenie LED, które wydobywa niezwykły urok barwy drewna we wnętrzu mebli. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ