Blat Noble Carrara. Fot. Technistone

Blat Noble Carrara. Fot. Technistone

  • Autor: bm
  • 24 lip 2019 08:21

Blat do małej kuchni

W niewielkiej kuchni, w której każdy centymetr powierzchni roboczej ma niezwykłe znaczenie, warto zdecydować się na płytę grzewczą i wbudowane sprzęty kuchenne. Można też połączyć blat kuchenny z zlewozmywakiem wykonanym z konglomeratu kwarcytowego.

Producent: Technistone

Niewątpliwie najważniejszą częścią kuchni jest strefa robocza, na której przyrządzamy nasze potrawy. Dobrze dobrany blat kuchenny sprawi, że nawet mniejsza powierzchnia będzie w stanie dostarczyć wystarczająco miejsca dla wszystkich kuchennych czynności. Dostosowane do wymiaru pomieszczenia blaty kuchenne TechniStone to najlepszej jakości powierzchnia, która idealnie komponuje się także w małej kuchni. Niewątpliwą zaletą blatu kuchennego z konglomeratu kwarcytowego TechniStone jest jego waga. Materiał ten jest dużo lżejszy od klasycznego kamienia, co umożliwia instalację grubszej powierzchni nawet na standardowych meblach. Ponadto, jego antyseptyczna powierzchnia sprawia, że nie rozwijają się na niej bakterie, które są tak niebezpieczne w naszych kuchniach.

Jeśli chodzi o kolor i styl powierzchni roboczej, warto wybierać jaśniejsze barwy, jednym z popularnych wyborów dla mniejszej kuchni jest TechniStone Noble Carrara, łączący biel i szarość z delikatnymi użyleniami.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ