Blat z kolekcji "Noble Collection" firmy Technistone. Fot. Technistone

Blat z kolekcji "Noble Collection" firmy Technistone. Fot. Technistone

  • Autor: uk
  • 22 sty 2015 11:38 (aktualizacja: 27 sty 2015 08:42)

Blaty kuchenne "Noble Collection"

Seria "Noble Collection" to blaty przywodzące na myśl tradycyjne marmury i wyróżniające się eleganckimi, łagodnymi odcieniami od idealnej bieli po delikatne brązy.

Producent: Technistone

W skład nowej kolekcji blatów "Noble Collection" wchodzi pięć unikatowych wersji kolorystycznych: Noble Supreme White, Noble Carrara, Noble Botticino, Noble Calista i Noble Troya.

"Noble Supreme White" blat odznaczający się czystym, białym kolorem, urozmaiconym delikatnymi, lekko szarymi żyłkami, przypominającymi babie lato. To doskonała propozycja dla tych, którzy chcą cieszyć się niezmąconym efektem białego marmuru niemożliwego do osiągnięcia w naturze.

"Noble Carrara" to produkt o kilka tonów ciemniejszy, wyróżniający się wyraźniejszymi żyłkami, przecinającymi biało-szarą powierzchnię. Propozycja ta będzie idealna do klasycznych wnętrz, inspirowanych śródziemnomorskimi rezydencjami.

"Noble Botticino" i "Noble Calista" to blaty o brązowobeżowym odcieniu, nawiązującym do bogatych, włoskich marmurów. Powierzchnia utrzymana w ciepłej kolorystyce naznaczona jest drobnymi pajęczynowatymi wzorami, dodającymi jej klasycznego szyku i ponadczasowej elegancji.

Najciemniejszym blatem jest "Noble Troya", którego twórcy inspirowali się unikalną architekturą tego miasta. Na powierzchni blatu znaleźć można białe, czarne i brązowe motywy, wkomponowane idealnie w szarobeżowe tło.

Orientacyjne ceny: 700 – 1.100 zł netto/m² 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ