Konglomerat kwarcowy Poetic Black. Fot. Technistone

Konglomerat kwarcowy Poetic Black. Fot. Technistone

  • Autor: bm
  • 19 lut 2019 13:12 (aktualizacja: 26 lut 2019 19:35)

Czarny konglomerat kwarcowy do wnętrz

Konglomerat kwarcytowy w kolorze czarnym i jego niezwykły wzór może wspaniale współgrać z białymi z szarymi elementami wnętrza. Ta uniwersalna i stylowa propozycja może zostać zastosowana zarówno w kuchni, łazience jak i innym pomieszczeniu.

Producent: Technistone

Czerń to od wielu lat kolor reprezentujący styl i klasę, nie tylko w modzie czy życiu codziennym, ale także w architekturze wnętrz. Eleganckie czarne elementy dekoracyjne subtelnie współgrają z niemal każdym wystrojem. Nowa propozycja od TechniStone to konglomerat kwarcytowy Poetic Black z kolekcji Serenity, który będzie idealnym rozwiązaniem dla stylowego wnętrza.

Konglomerat kwarcytowy Poetic Black marki TechniStone to niepowtarzalne rozwiązanie dla niemal każdego wnętrza. Elegancki wzór jest odpowiedzią na obecnie panujące światowe trendy. Poetic Black będzie idealnym elementem zarówno minimalistycznego stylu, jak i klasycznie urządzonego wnętrza. Głęboki odcień czerni doda pomieszczeniu wyjątkowego charakteru, a białe użylenia urozmaicą jego styl.

Nowa propozycja TechniStone idealnie sprawdzi się zarówno jako element dekorujący ścianę czy podłogę, ale także jako wyjątkowy blat kuchenny czy ciekawe schody.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ