Dekor Lavant firmy Interprint. Fot. Interprint

Dekor Lavant firmy Interprint. Fot. Interprint

  • Autor: mg
  • 09 sty 2017 10:33 (aktualizacja: 09 sty 2017 12:01)

Dekor imitujący marmur

Dekory naśladujące rysunki skał są coraz chętniej wykorzystywane w przemyśle meblarskim. Jednym z nich jest "Lavant" - nowy, inspirowany marmurem dekor firmy Interprint. Pochodzący z tegorocznej kolekcji "Six Pack" wzór zaskakuje dynamizmem i płynnością kolorystycznych przejść.

Producent: Interprint

Rysunek dekoru "Lavant" wydaje się pozostawać w ciągłym ruchu. Przekształca się, odkrywając coraz to nowe detale. Nieregularne jasne i ciemne elementy nieustannie się przenikają. Wrażenie to pogłębia specyficzne, dość rzadko stosowane ułożenie wzoru nie horyzontalnie czy wertykalnie, ale po przekątnej - pod kątem 45 stopni. Dzięki temu zabiegowi kolorystyczne linie w dekorze "Lavant" zdają się płynąć.

"Lavant" to doskonała propozycja nie tylko na kuchenne blaty czy parapety. Ta wariacja na temat naturalnego marmuru sprawdzi się również na innych elementach meblowej zabudowy. Pojawić się może na frontach szafek - i to zarówno w kuchni, jak i na przykład... w salonie. Z pewnością wywrze wrażenie jako blat stołu czy stolika kawowego albo element szykownej toaletki. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ