Dekor Paldao firmy Interprint. Fot. Interprint

Dekor Paldao firmy Interprint. Fot. Interprint

  • Autor: mg
  • 13 lut 2017 08:48 (aktualizacja: 13 lut 2017 10:39)

Dekor inspirowany drewnem orzecha

Rysunek orzecha uznawany jest za wzór klasycznej elegancji. Spokojny, zrównoważony, utrzymany w ciemnej barwie, idealnie wpisuje się w scenerię przytulnych gabinetów i zacisznych bibliotek. Ale to nie jedyne jego oblicze. Proponowana przez Interprint interpretacja tego drewna w postaci dekoru "Paldao" jest na wskroś współczesna.

Producent: Interprint

Nie przez przypadek wzór ten nosi nazwę egzotycznego drzewa rosnącego w tropikalnych lasach deszczowych południowo-wschodniej Azji. To inspiracja jego wyrazistym, mocnym rysunkiem - charakterystycznymi pionowymi czarnymi pasami, wyróżniającymi się z łagodniejszego, szaro-brązowego tła - pozwoliła na stworzenie nowej interpretacji orzecha. Dlatego "Paldao" zaskakuje połączeniem klasyki i rysu na wskroś nowoczesnego.

Pochodzący z kolekcji "Six Pack 2017" "Paldao", choć utrzymany w klasycznej palecie ciepłych brązów - odcieni czekoladowych, miodowych, bursztynowych i cynamonowych - nie jest ani jednolity, ani jednostajny. Jego elementy - kwiaty, niuanse usłojenia - subtelne fale i nieregularne linie - ani na chwilę nie pozostają na drugim planie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ