Oferta Pfleiderer blat w dekorze Loft Concrete

Oferta Pfleiderer blat w dekorze Loft Concrete

  • Autor: bm
  • 22 kwi 2019 22:10

Dekory o wzorze kamienia - nie tylko do loftów

Blaty z dekorami kamiennymi kojarzą nam się najczęściej z klasycznymi kuchniami, jednak doskonale odnajdują się one również w aranżacjach industrialnych lub loftowych.

Blaty z kamienia lub z laminatu o dekorze odwzorowującym kamień stają się coraz bardziej popularnym elementem nowoczesnej kuchni. Marmur jest najczęściej wybieranym rodzajem kamienia w aranżacji wnętrz. Nic dziwnego, bowiem kojarzy się z elegancją i bogactwem. Proponowany przez Pfleiderer dekor Marmur Carrara S63009 doskonale wpisuje się w jego klasyczne ujęcie. Na białym tle tego wzoru malują się szare żyły kamienia, tworząc nieregularne wzory, od których wprost nie można oderwać wzroku. Równie ciekawy jest Kashmir White S63022, który zachwyca delikatną, kremową barwą. To propozycja do kuchni tych, którzy uwielbiają ciepłe i komfortowe, a zarazem szykowne wnętrza.

Blaty z dekorami kamiennymi kojarzą nam się najczęściej z klasycznymi kuchniami, jednak doskonale odnajdują się one również w aranżacjach industrialnych lub loftowych. Ciekawą propozycją do wnętrz w tym stylu jest inspirowany granitem dekor - Granit Czerwony S61030, charakteryzujący się wielowymiarowym wzorem w odcieniach czerwieni. Nakładające się na siebie barwy - burgund, bordo, wiśnia i rdzawy, tworzą wrażenie chropowatości charakterystycznej dla naturalnego kamienia. Stworzony z myślą o wnętrzach, które cechuje industrialna surowość jest również dekor Raw Concrete S60008, który do złudzenia przypomina prawdziwy beton.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ