Komoda Esmeralda marki Rosanero. Fot. Rosanero

Komoda Esmeralda marki Rosanero. Fot. Rosanero

  • Autor: mg
  • 27 paź 2017 14:52 (aktualizacja: 27 paź 2017 15:00)

Designerska komoda

Komoda "Esmeralda" odznacza się prostą formą, niestandardowym wykończeniem frontów i dużą funkcjonalnością. Równie dobrze wpasuje się we wnętrza o klasycznym stylu aranżacji, nowoczesne pomieszczenia noszące piętno skandynawskiego minimalizmu, jak i surowe lofty.

Producent: Anders Meble/Rosanero

Komoda "Esmeralda" to mebel z dwoma umiejscowionymi centralnie szufladami i dwiema szafkami po bokach, który zwraca uwagę prostą, a zarazem niebanalną formą. Przy tym cechuje się starannością wykonania. To propozycja dla wszystkich, którzy lubią meble o designerskim wyglądzie, a przy tym cenią sobie funkcjonalność.

Model ten z pozoru wydaje się być zaprojektowanych w duchu surowego minimalizmu – charakteryzuje się bowiem geometryczną bryłą, opartą na bazie prostopadłościanu i osadzoną na metalowych, prostokątnych nogach. Niezwykłego charakteru nadaje mu jednak innowacyjny sposób wykończenia frontów. Dzięki wykorzystaniu specjalnych maszyn drzwiczki szafek i szuflad ozdobione zostały pionowymi żłobieniami, tworzącymi kompozycję przestrzenną. Dla spotęgowania trójwymiarowego efektu całość pokryta została dodatkowo lakierem o wysokim połysku.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ