Łóżko Prymusik. Fot. Śnimisie

Łóżko Prymusik. Fot. Śnimisie

  • Autor: bm
  • 08 marz 2017 13:02

Drewniane łóżko w roli głównej

Ciekawym rozwiązaniem do dziecięcej sypialni są łóżka wykonane ze sklejki, np. produkty polskiej marki Śnimisie - meble o nieskomplikowanych, ale wyrazistych formach.

Producent: Śnimisie

Nie zawierają w sobie ani jednej śruby, co sprawia, że są całkowicie bezpieczne, a do tego proste w montażu. Do złożenia łóżka nie potrzebujemy śrubokręta. Wystarczy odpowiednio złożyć ze sobą elementy łóżka, by za chwilę mieć gotowy do użycia mebel. Jest on nie tylko funkcjonalny, ale również atrakcyjny wizualnie. Łóżko wykonane z jasnej sklejki idealnie komponuje się z ciemną – czarną bądź szarą pościelą, która tworzy kontrast. Co najważniejsze, poza naturalnym drewnianym możemy wybrać też inny kolor, jak biały, szary czy czarny. Stworzą one idealną kompozycję z pastelowymi ścianami w kolorach żółci, różu, niebieskiego czy zielonego. Drewniane łóżka idealnie komponują się z prostymi wnętrzami, w których dominuje minimalizm. 

Sklejka to także idealny materiał, który sprawdzi się w dziecięcym łóżeczku.

"Z myślą o oszczędnościach i wygodzie rodziców, stworzyliśmy łóżeczko Prymusik, którego kombinacje można zmieniać w zależności od wieku dziecka. Cały mebel składamy jak klocki. Podstawę łóżka można zamontować na dwóch różnych wysokościach. Dziecko będzie spać bezpiecznie i wygodnie, gdyż trwałe materiały podstawy łóżeczka zostały odpowiednio przetestowane. Produkt jest dostępny w 6 kolorach. Sklejka w bocznych drabinkach może być wykończona w kolorze białym, boki natomiast w naturalnym lub w jednej z pięciu barw: biel, miód, bursztyn, orzech czy szarobury. Dodatkowo, istnieje możliwość napisania imienia dziecka na boku łóżeczka" – mówi Rafał Grudziąż, projektant Śnimisie. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ