Fotel Piu to klasyczna forma w bardzo eleganckiej oprawie. Fot. Swarzędz Home

Fotel Piu to klasyczna forma w bardzo eleganckiej oprawie. Fot. Swarzędz Home

  • Autor: mg
  • 21 wrz 2016 16:07 (aktualizacja: 22 wrz 2016 09:28)

Fotel o ponadczasowej formie

Fotel "Piu" marki Swarzędz Home ma ponadczasową formę i odznacza się rzemieślniczą jakością wykonania. Jego pierwowzorem był mebel produkowany w Swarzędzu w pierwszej połowie XX wieku - najpierw w zakładach Antoniego Tabaki, a po II wojnie światowej w licznych zakładach rzemieślniczych.

Producent: Swarzędz Home

Dzięki zastosowaniu techniki sznurowania sprężyn oraz ręcznego formowania siedziska poprzez nakładanie tzw. fasonu fotel "Piu" jest bardzo sprężysty i wygodny. Misterne detale wymagają ręcznego wykończenia tapicerki, a oparcie z harmonijnie wkomponowanymi drewnianymi podłokietnikami otula siedzącego.

Jednobarwne tapicerki i lakierowane w takich samych kolorach elementy drewniane nadają temu klasycznemu w formie fotelowi nowoczesny, świeży charakter, a jednocześnie podkreślają jego historyczny wyraz i detale wykończenia. "Ubrany" w nowoczesne tkaniny z formułą Aqua Clean w pięciu modnych wariantach kolorystycznych może stanowić ciekawy barwny akcent.

Fotel będzie świetnym dopełnieniem zarówno wnętrz domowych, mieszkalnych, jak i publicznych. Sprawdzi się w przytulnym salonie, stylowej kawiarni i w eleganckim hotelowym lobby.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ