Fotele MyTurn (Profim) w nowej odsłonie. Fot. Profim

Fotele MyTurn (Profim) w nowej odsłonie. Fot. Profim

  • Autor: mg
  • 06 gru 2016 11:39 (aktualizacja: 06 gru 2016 12:24)

Fotele o klasycznej elegancji

Firma Profim przygotowała nową wersję kolekcji "MyTurn".  Pełne, w całości tapicerowane podłokietniki nadają fotelowi oryginalny wygląd. Zabieg wymiany „biurowych” aluminiowych podłokietników na pełne sprawia, że fotel ma mniej oficjalny charakter.

Producent: Profim

Klasyczny charakter foteli z kolekcji "MyTurn" został podkreślony przez harmonijne połączenie aluminiowych elementów oparcia i podłokietnika, a także poprzez użycie mechanizmów i materiałów z najwyższej półki. Precyzyjne wykończenia skórzane, połączone z elementami aluminiowymi, nadają kolekcji cechy produktu premium.

Wersja obrotowa sprawdzi się w gabinecie prezesa, a wersja konferencyjna będzie wyposażeniem sal spotkań. Komfort siedzenia podnosi intuicyjny, nieskomplikowany i komfortowy zarazem mechanizm Rocker. Jest on zintegrowany w aluminiowej obudowie, dzięki czemu fotel nawet od spodu jest perfekcyjnie wykończony.

Fotel może także służyć do pracy lub relaksu w domowym zaciszu. Jest to zgodne z nowymi trendami w projektowaniu, według których granica pomiędzy meblami typowo biurowymi a domowymi ulega zatarciu. 

W skład kolekcji "MyTurn" wchodzą fotele gabinetowe z wysokim i niskim oparciem oraz fotele konferencyjne: obrotowe i na płozie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ