Kolekcja foteli Nu Spin firmy Profim. Fot. Profim

Kolekcja foteli Nu Spin firmy Profim. Fot. Profim

  • Autor: mg
  • 12 gru 2016 13:24 (aktualizacja: 12 gru 2016 14:37)

Fotele o kompaktowej formie

Fotele "Nu Spin" przeznaczone są do aranżacji przestrzeni biurowych lub hotelowych foyer, które potrzebują kompaktowych i niebanalnych rozwiązań. To propozycja zarówno do miejsc oficjalnych, jak i przeznaczonych na relaks. "Nu Spin" to rozszerzenie dotychczasowej oferty foteli z linii "Nu", której twórcą jest Paul Brooks.

Producent: Profim

"Nu" w nowej odsłonie sprzyja rozmowie. Kubełkowa, wygodna forma przyjemnie otula użytkownika. Fotel ma kompaktową formę, co jest nie bez znaczenia w przestrzeniach o ograniczonej powierzchni. Na jego atrakcyjność wizualną wpływa też możliwość połączenia w jednym fotelu dwóch materiałów (wysokogatunkowej skóry oraz miękkiej tapicerki) lub zastosowania tkanin w dwóch różnych kolorach. Ponadto fotel "Nu Spin" może być wyposażony w funkcję pamięci powrotu, co pozwala zachować porządek we wspólnych strefach wypoczynku.

Dotychczas kolekcja "Nu" występowała w dwóch wersjach niskich (z małym lub dużym kubełkiem) oraz wersji wysokiej z kapturem, która szczególnie dobrze sprawdza się w miejscach, gdzie szukamy możliwości spokojnej rozmowy lub po prostu odcięcia się od szumu otoczenia. Nowa odsłona kolekcji będzie dostępna w wersji stałej lub obrotowej na bazie płaskiej. Dodatkowo standardowa linia kubełków "Nu" zyskała kolejny wariant – wersję na drewnianym stelażu.

Nowe wersje kolekcji "Nu" będą dostępne w sprzedaży w pierwszej połowie 2017 roku.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ