Comfort Box, Rejs

Comfort Box, Rejs

  • Autor: bm
  • 19 gru 2017 14:08

Funkcjonalne akcesoria do łazienki

W łazience, zwłaszcza tej o niewielkich wymiarach, przydatne będą funkcjonalne akcesoria meblowe, które ułatwią korzystanie z niej i przechowywanie przedmiotów.

Producent: Rejs

W łazience dobrze jest mieć wszystko nie tylko w zasięgu ręki, lecz także wzroku. Warto więc pomyśleć o różnego rodzaju półkach, na których ustawimy te rzeczy, których używamy najczęściej. Sprawdzi się tu czteropoziomowa półka o wymiarach 350 x 230 x 820 mm, którą znajdziemy w asortymencie firmy Rejs. Producent oferuje nam też bardzo praktyczny, wykonany z drutu, koszyk Mikrus, w którym możemy umieścić np. żel pod prysznic i szampon do włosów. Jego konstrukcja pozwala na łatwe utrzymanie czystości.

Ażurowe szuflady MD marki Rejs dostępne są w różnych rozmiarach, głębokościach i kolorach. Szuflady te zostały wyposażone w prowadnice rolkowe częściowego wysuwu, które gwarantują stabilność i płynność ruchu.

Rejs oferuje również trzy rodzaje koszy na pranie, w różnych rozmiarach. Ciekawym rozwiązaniem może okazać się ten składany, który w razie potrzeby łatwo można schować. W łazienkach doskonale sprawdzą się także szuflady Comfort Box, dostępne w różnych rozmiarach i wysokościach. Pozwalają one na pełny wysuw, więc wyjmowanie z nich potrzebnych w danej chwili przedmiotów nie nastręcza żadnych trudności.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ