Sypialnia Riva. Fot. Mebin

Sypialnia Riva. Fot. Mebin

  • Autor: bm
  • 15 paź 2018 10:09 (aktualizacja: 16 paź 2018 08:26)

Funkcjonalne szafy do sypialni i nie tylko

Dostępne w różnych rozmiarach, wykończone różnymi materiałami, pojemne i funkcjonalne - szafy to meble, bez których trudno sobie wyobrazić dobrze urządzone mieszkanie.

W każdej z kolekcji firmy Mebin znajdziemy kilka szaf o różnych gabarytach.

Bari

Szafy dostępne są w trzech rozmiarach, z drzwiami lustrzanymi podwójnymi, pojedynczymi i bez lustra. Fronty wykonano z litego drewna dębowego barwionego na kolor dąb burgundzki lub dąb bielony classic, a otwierane metodą push to open szuflady z dębu sękatego. Ciemna tkanina obiciowa i wstawki w kolorach stali szczotkowanej, betonu, rdzy lub czerni nadają kolekcji industrialny charakter.

Riva

Mebel o głębokiej barwie dębu burgundzkiego z efektownymi wstawkami ze szkła Lacobel nada szyku każdemu pomieszczeniu. Lustrzane drzwi nie tylko pozwolą na komfortowe obejrzenie całej sylwetki, ale sprawią, że masywny, pojemny mebel będzie znakomicie wyglądał nawet w stosunkowo małym pokoju. Należy tylko pamiętać o takim jego usytuowaniu, by lustra odbijały okno lub wolną ścianę. Dzięki takiemu zabiegowi optycznie powiększymy wnętrze.

Diuna

Szafa o łagodnie zaokrąglonych kształtach i doskonałym designie, z przewijającym się motywem fali i perfekcyjnym zestawieniem wybarwienia venge z lśniącą czernią wstawek pomieści bogatą kolekcję garderoby oraz stanie się elegancką ozdobą pomieszczenia.

Maganda

Za wysokimi drzwiami znajdziemy drążki na dłuższą odzież oraz praktyczne półki. Niższe drzwi u dołu szafy kryją dodatkowe półeczki. Cechą charakterystyczną modelu jest efektowna szuflada (lub dwie szuflady w wersji czterodrzwiowej) z frontem z ciemnego szkła Lacobel. W połączeniu z innymi elementami kolekcji i wysmakowanymi dodatkami uzyskamy przytulne, harmonijne wnętrze.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ