Wkład na sztućce Sky. Fot. Peka

Wkład na sztućce Sky. Fot. Peka

  • Autor: bm
  • 06 gru 2016 14:43 (aktualizacja: 06 gru 2016 14:47)

Funkcjonalne wkłady na sztućce

Odpowiednio zaplanowane rozmieszczenie sztućców czy drobnych przyborów do gotowania zapewnia utrzymanie ładu i sprawia, że wszystko mamy zawsze pod ręką.

Producent: Peka

Wkład na sztućce SKY to solidna wytłoczka, która w połączeniu z wysokiej jakości polistyrenem pozwoliła stworzyć trwałe i łatwe w czyszczeniu narzędzie, ułatwiające przechowywanie i organizację szuflady. Wyższe i szersze przegrody wewnętrzne sprawiają, że zyskujemy dużo miejsca nawet na łyżki o nietypowych kształtach i wymiarach. Wytłoczki są bardzo wygodne w zastosowaniu i mieszczą się w każdej szufladzie. Mogą być dopasowane do całych szuflad w szerokości od 30 do 120 cm.

Nadal bardzo popularne jest wyposażenie szuflad w białe wkłady SCOOP. Umożliwiają indywidualne ustawienie wielkości komór według preferencji użytkownika przez zastosowanie małych i dużych przegródek. Poziome ustawienie komór sprawia, że wkład idealnie sprawdza się na przykład w przypadku, kiedy jeden z domowników jest leworęczny. Dzięki temu wyjmując sztućce nie musi on chwytać za ostrze noża.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ