Kolekcja Executive firmy Black Red White. Fot. Black Red White

Kolekcja Executive firmy Black Red White. Fot. Black Red White

  • Autor: mg
  • 17 sty 2017 14:19 (aktualizacja: 18 sty 2017 08:23)

Funkcjonalny system biurowy

System biurowy "Executive" to meble zaprojektowane z myślą o dobrej organizacji miejsca pracy, które znajduje się w... domu. Domowe biuro zwiększa kreatywność i otwiera nowe możliwości.

Producent: Black Red White

Najnowsza linia mebli "Executive" oferuje wiele praktycznych rozwiązań służących do organizacji własnego biura. Biurka, regały i szafki o zróżnicowanych funkcjach i wymiarach pozwalają wygodnie zorganizować przestrzeń i zapewnić miejsce na wszystko, co chcemy przechowywać. Wysokie regały wyposażone są w oryginalne szuflady, w których można ukryć drobne przedmioty. Więcej blatu to również więcej miejsca na pracę, dlatego biurka można wygodnie łączyć ze sobą za pomocą specjalnego narożnego elementu i znacznie zwiększyć jego powierzchnię. Tym, którzy cenią sobie funkcjonalne rozwiązania, spodoba się również niewielki kontener na mobilnych kółkach.

Kolekcja "Executive" dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych do wyboru. Kolor frontów można wybrać spośród naturalnego dębu dąb san remo jasny lub połyskującej bieli. Proste i nierozpraszające uwagi barwy oraz uniwersalne kształty mebli pozwalają zaaranżować funkcjonalną, modną i dobrze zorganizowaną przestrzeń biurową.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ