Fot. materiały prasowe Gala Collezione

Fot. materiały prasowe Gala Collezione

  • Autor: Redakcja Biznesmeblowy.pl
  • 23 paź 2019 13:31 (aktualizacja: 23 paź 2019 13:32)

Gala Collezione poszerza ofertę o siedem nowych kolekcji

Producent mebli tapicerowanych poszerzył swą ofertę o nowe propozycje.

Kolekcja Merida to propozycja dla osób tęskniących za tradycyjnymi projektami, a równocześnie ceniących sobie nowoczesne rozwiązania. Poszczególne elementy systemu mogą występować we wnętrzu samodzielnie, jako wolnostojące moduły, lub tworzyć efektową sofę lub przytulny narożnik złożony z kilku dowolnie wybranych elementów.

Sofa i fotel Lorien (w wersji stałej lub z funkcją relaksu rozkładaną manualnie) sprawdzą się w każdej przestrzeni.  Uzupełnieniem kolekcji jest wygodny podnóżek.

Minimalistyczny styl kolekcji Nola dopełniają rozwiązania funkcjonalne, takie jak funkcja spania typu stelaż włoski i regulowane zagłówki. Po rozłożeniu mebla powstaje równa i duża powierzchnia do spania, którą tworzy wygodny materac sięgający nawet 160cm szerokości.

Kolekcja Axel - znajdziemy tu dwa rodzaje narożników, duży taboret, który można dostawić do narożnika, tworząc powierzchnię do spania oraz sofy w dwóch szerokościach. Uwagę zwracają przesuwne oparcia i miękkie podłokietniki.

Sofa, narożnik, fotel i szezlong Nicea wyróżniają się kształtami nawiązującymi do wnętrz pałacowych, ale w nowoczesnej odsłonie. Uwagę zwracają efektowne wykończenia, ozdobne przeszycia na siedziskach i pękatych bokach, zagłówek w postaci prostokątnej poduszeczki, nogi płozy i drewniana platforma, na której osadzone są bryły mebli.

Oviedo to system modułowy, który tworzą bryły uzupełnione o ciekawe rozwiązania, takie jak funkcja spania, bar skośny z praktycznym schowkiem oraz fotele z funkcją relaksu, które dostępne są w trzech różnych szerokościach. Pozwala to w pełni zindywidualizować wygląd mebla w zależności od własnych potrzeb. 

System modułowy Volta - znaleźć tu można aż trzy różniące się szerokością fotele z funkcją relaksu, bar skośny z drewnianym blatem i schowkiem oraz funkcję spania.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ