Regał Legno, Raumplus

Regał Legno, Raumplus

  • Autor: bm
  • 26 cze 2017 14:09

Garderoba jak cały pokój

Model walk-in to szczególny rodzaj garderoby - pomieszczenie z systemem regałów, do którego prowadzą przesuwne drzwi.

Producent: Raumplus

Walk-in to najbardziej praktyczny i atrakcyjny rodzaj garderoby. Największą jej zaletą jest oczywiście ogromna ilość miejsca do przechowywania ubrań i akcesoriów. 

"Rozwiązania typu walk-in dedykowane są do mieszkań o sporym metrażu, w których możemy przeznaczyć na garderobę osobne pomieszczenie, albo połączyć ją z sypialnią lub łazienką. W każdym przypadku najważniejsze jest funkcjonalne rozplanowanie jej układu oraz eleganckie wykończenie. Do tego typu garderób naszym klientom polecamy elegancki regał Legno. A jako zamknięcie pomieszczenia z garderobą wielkoformatowe drzwi przesuwne wypełnione przydymionym szkłem" - mówi Agnieszka Tymińska, Prezes Raumplus Polska

System Legno umożliwia zabudowanie trudnych przestrzeni, takich jak narożniki pomieszczeń i skosy. Regał wykonany jest z płyty o grubości 25 mm, dzięki czemu szerokość pojedynczego segmentu może sięgać 120 cm. Wśród stosowanych wykończeń są: naturalny fornir, lakier i nowoczesne laminaty o fakturze drewna. Bogate wyposażenie wewnętrzne każdorazowo dobierane jest do potrzeb użytkownika. Należą do niego: przeszklone szuflady, wysuwne wieszaki na spodnie i półki na odzież oraz ustawione pod kątem półki na buty.  Garderoba wyposażona jest również w ledowe oświetlenie montowane w półkach, drążkach lub w formie pionowych listew na krawędziach mebla. Oświetlenie pełni nie tylko funkcję praktyczną, ale również efektownie podkreśla architektoniczną formę mebla.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ