Garderoba jak witryna. Szkło i aluminium w roli głównej. Fot. Zajc

Garderoba jak witryna. Szkło i aluminium w roli głównej. Fot. Zajc

  • Autor: ut
  • 27 lut 2020 12:10 (aktualizacja: 27 lut 2020 12:12)

Garderoba jak witryna. Szkło i aluminium w roli głównej

Zadaniem witryny jest eksponowanie zawartości. Pewnie dlatego rekordy popularności biją garderoby-witryny. Do odnalezienia rzeczy wystarczy minuta, a sam mebel pięknie zdobi wnętrze. Szkło i aluminium grają główną rolę w garderobie marki Zajc.

Nowa garderoba Zajc to miks wyszukanego designu z funkcjonalnością. Mebel jest lekki i wytworny, przez co niezwykle efektowny. Ale najważniejsze są detale i praktyczne rozwiązania, które sprawiają, że ta garderoba to prawdziwe dzieło sztuki meblarskiej. A znajdziemy w nim dobrze doświetlone ledami wnętrze, wysuwane wieszaki na spodnie, czy ustawione pod kątem półki na buty, wykończone skórą ekologiczną. Każda z sekcji dedykowana jest innemu rodzajowi odzieży, co automatycznie skłania nas do utrzymania większego porządku.

Szybkie znalezienie rzeczy w dużych szufladach ułatwiają częściowo przeszklone fronty, zaś
na drobne akcesoria i biżuterię przeznaczona jest wewnętrzna komoda z niewielkimi szufladkami. Wyposażenie uzupełniają akcesoria w duchu dawnej elegancji. Należą do nich stojaki na kapelusze wykonane ręcznie przez lokalnego rzemieślnika oraz drewniane włoskie wieszaki, na których można zamówić… monogram.

Ten luksus, dzięki wysokiej jakości wykonania mebla, zostanie z jego użytkownikami na długo. Stając się świadkiem zmian w modzie i kapsułą czasu dla ponadczasowych perełek krawiectwa.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ