Garderoba Ecoline. Fot. Raumplus

Garderoba Ecoline. Fot. Raumplus

  • Autor: bm
  • 13 sty 2017 08:35 (aktualizacja: 13 sty 2017 09:10)

Garderoba w wersji ekonomicznej

Odpowiedzią na potrzeby osób poszukujących ekonomicznych rozwiązań jest system "Ecoline" marki Raumplus.

Producent: Raumplus

Model skonstruowany jest z płyty MDF wykończonej wysokiej klasy laminatem imitującym drewno lub lakier. Charakterystyczny dla "Ecoline" jest jednolity styl zabudowy, który tworzą tej samej grubości ścianki boczne, półki i fronty szuflad.

"Naszym klientom oferujemy garderoby w szerokim spektrum cen. Od modeli premium o aluminiowej konstrukcji po wykonany z MDF ekonomiczny model Ecoline. Wybór tańszej garderoby nie oznacza rezygnacji z jakości i eleganckiego wyglądu." -  mówi Aneta Świderska, projektantka  w firmie Raumplus.

W garderobie "Ecoline" instalowane są różnej wielkości półki otwarte i zamykane, a nawet  przeznaczone do narożników w kształcie litery „L”. Szuflady wyposażone są w wyściełane alcantarą organizery na biżuterię, zegarki i inne drobne akcesoria. Dostęp do wiszącej odzieży ułatwiają tzw. pantografy, czyli drążki opuszczane za pomocą dźwigni. Z kolei do przechowywania butów idealne są wysuwane półki płaskie lub ustawione pod lekkim kątem. W zależności od potrzeb i zasobności portfela garderobę wyposażyć można w oświetlenie. Ledowe listwy  instalowane są w drążkach, frezowanych półkach, bądź jako listwy na pionowych krawędziach mebla. Światło włączane jest przez czujnik ruchu. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ