Fot. Spoinq/BM Housing

Fot. Spoinq/BM Housing

  • Autor: bm
  • 31 marz 2019 10:20

Holenderskie meble do wnętrz publicznych

Meble holenderskiej marki Spoinq sprawdzą się między innymi w restauracji, hotelowym lobby, recepcji firmy czy sali konferencyjnej. Firma wykonuje je z poszanowaniem środowiska naturalnego we własnej fabryce w Noord-Brabant.

Meble przeznaczone do obiektów użyteczności publicznej mają nie tylko dobrze spełniać swą praktyczną funkcję, ale także przyciągać wzrok efektowną formą i intrygować ciekawym detalem. Oczywiście, powinny być też na tyle solidne, żeby przetrwały lata w nieskazitelnym stanie. Wszystkie te kryteria spełniają produkty Spoinq.

Holenderska marka Spoinq powstała stosunkowo niedawno, bo w 2011 roku, a już zdobyła uznanie zarówno na rodzimym rynku, jak i w innych krajach. Meble Spoinq można zobaczyć w restauracjach, hotelach, uniwersytetach, biurach czy bankach, a także w prywatnych domach na całym świecie. Są to krzesła, stoły, hokery i sofy, zaprojektowane przez już uznanych holenderskich designerów, takich jak Ruud-Jan Kokke, autor m.in. foteli Pyramid i Square czy Gerard van de Berg (krzesło Casco) albo wschodzące gwiazdy wzornictwa, np. Marc Th. van der Voorn, twórca niesamowitego stołu Twister.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ