Lyon Jasny_sypialnia.jpg

Lyon Jasny_sypialnia.jpg

  • Autor: ut
  • 03 marz 2020 17:07 (aktualizacja: 03 marz 2020 17:08)

Jakie meble wybierają kobiety?

Dodatki małe i duże
Kobiety uwielbiają podkreślać detale przestrzeni i dobierać wszystkie elementy tak, by tworzyły spójną całość. Odważniej niż mężczyźni podchodzą do doboru kolorów, co warto wykorzystać przy komponowaniu wnętrza. Oto kilka rad, które damska ręka powinna wykorzystać:
• Przy szarych czy beżowych ścianach i białych meblach warto postawić na wyraźne dodatki. Wykorzystajmy nasycone odcienie niebieskiego, żółtego lub postawmy na coś bardzo kobiecego, czyli brudny róż lub fiolet.
• Zwolenniczki naturalnych materiałów powinny stawiać na wiklinę, trawę morską i ceramikę w kolorach ziemi.
• Do wnętrz w stylu glamour, czy minimalizmu idealnie komponują się miedziane dodatki i te w kolorach czarnego metalu.
• Warto wykorzystać ściany do ozdobienia mieszkania. Można zawiesić na nich typowo kobiece grafiki, jak np. wizerunki ikon kobiecej popkultury lub te przedstawiające kwiaty i ułożyć je w ciekawych kompozycjach, które będą dalekie od sztampowej nudy.
Charakterystyczne kobiece wnętrza to połączenie klasyki z odważnymi kolorami ścian czy dodatków, niebanalne duety materiałów i przede wszystkim postawienie na praktyczność. Kobiety bardziej niż mężczyźni przywiązują uwagę do uporządkowania domowej przestrzeni, stąd też zależy im, aby wszystko, co się na niej znalazło było nie tylko ładne, ale również nadawało mieszkaniu praktycznego charakteru.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ