Jeden narożnik, wiele możliwości
Prezentujemy narożnik Tufti firmy Rosanero. Jego prosta, stylowa forma i modułowa budowa dają użytkownikom niezwykłą aranżacyjną swobodę oraz umożliwiają kreowanie przestrzeni zgodnie z aktualnymi potrzebami.
Producent: Rosanero
Ten miękki mebel, wypełniony wysokoelastyczną pianką poliuretanową, estetyką nawiązuje nieco do modnych i bardzo wygodnych materacy futon, łącząc w sobie nowoczesny design i ponadczasową funkcjonalność. Innowacyjność narożnika polega jednak nie tylko na jego wyglądzie, ale przede wszystkim na modułowości, pozwalającej na dowolne zestawienie poszczególnych elementów i jak najlepsze dopasowanie go do wnętrza. Podstawą kompletu zawsze jest wygodne siedzisko i szezlong prawo- lub lewostronny, jednak mebel można swobodnie uzupełniać o kolejne moduły, takie jak sofa, pufy czy dodatkowe podłokietniki.
Mebel ten w całości produkowany jest w Polsce ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, dlatego też spełnia wszystkie krajowe i europejskiej standardy jakości. W kwestii estetyki również wyróżnia się na tle konkurencji. Bogactwo struktur i odcieni dostępnych tkanin sprawia, że wygląd narożnika można doskonale dopasować do kolorystyki wnętrza. Wśród dostępnych barw są zarówno ponadczasowe beże i szarości, jak i intensywne żółcie czy czerwienie.
WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ