Kolekcja Lilo. Fot. Meble Wójcik

Kolekcja Lilo. Fot. Meble Wójcik

  • Autor: bm
  • 17 lip 2018 11:46

Klasyka w pokoju dziecięcym

Kolekcja "Lilo" to jasne, pojemne meble o prostej bryle i bardzo delikatnym wzorze drewna. Stylistyka ta łączy w sobie klasykę i styl skandynawski.

Producent: Meble Wójcik

Dekor utrzymany w stonowanych kolorach przywodzi na myśl naturalne, bielone drewno, które wciąż jest jednym z najpopularniejszych trendów ostatnich sezonów. Uniwersalna odcień mebli, pozwala na komponowanie coraz to nowych aranżacji za pomocą tekstyliów i innych dodatków, stanowiąc trwałą bazę, która posłuży dziecku przez lata. Co więcej, kolekcja Lilo, dzięki możliwości wyboru spośród dwóch wariantów kolorystycznych pojemnych wnęk i nowoczesnych uchwytów – różowego i błękitnego, znajdzie zastosowanie zarówno w pokoju chłopca, jak i dziewczynki.

W kolekcji znajduje się szeroka gama produktów, a w niej wszystko, co niezbędne, aby zapewnić dziecku komfort i wygodę ich użytkowania: praktyczne biurko, pojemne komody i regały oraz szafa w wersji klasycznej lub narożnej. Na uwagę zasługuje łóżko, które występuje w dwóch opcjach – z praktyczną szufladą, pełniącą rolę dodatkowego miejsca do spania (pasuje do niej materac o wymiarach 190x80cm) lub z wysokimi bokami i bardzo pojemnymi szufladami.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

    • scandicsofa.pl, 2018-07-18 14:33:42
    Styl skandynawski świetnie wpasuje się pokój dla dzieci. Dodatkowo styl ten cechuje się minimalizmem i funkcjonalnością, a więc tym co w pokoju dla dzieci jest bardzo przydatne.