Kolekcja Balin. Fot. BRW

Kolekcja Balin. Fot. BRW

  • Autor: bm
  • 06 paź 2017 14:28 (aktualizacja: 06 paź 2017 14:29)

Klasyka w pokoju dziennym

Kolekcja Balin, dzięki oryginalnemu wzornictwu znajdzie zastosowanie w nowoczesnych, jak
i klasycznych wnętrzach pokoi dziennych.

Producent: Black Red White

Połączenie czerni i naturalnego odcienia drewna w nowej kolekcji Balin od Black Red White
to doskonała alternatywa dla wszechobecnej bieli. Kolekcja utrzymana jest w stylu nowoczesnej klasyki, która przejawia się masywnym korpusem zestawionym z gładkim frontem oraz stalowymi, prostymi uchwytami.

Elegancka i stonowana czerń frontów jest dopełnieniem pogrubianych korpusów o naturalnym drewnianym wybarwieniu dąb monastery. Proste uchwyty dodają bryłom nowoczesnego charakteru, a kontrastując z gładką powierzchnią frontów są głównym elementem ozdobnym.  

System Balin składa się z pięciu elementów, umożliwiających kompleksową aranżację pokoju dziennego. TV można ustawić na szerokiej i stabilnej szafce RTV, która wyposażona jest w dwie szuflady i półki otwarte, idealne aby umieścić w nich dekoder i odtwarzacz DVD. Do organizacji wystawy rodzinnych pamiątek można wykorzystać dwie różnej wielkości przeszklone witryny. Dostępne w opcji oświetlenie LED pomoże stworzyć wyjątkowy nastrój we wnętrzu. W ukryciu i przechowywaniu wszelkich domowych drobiazgów będzie przydatna pakowna komoda z trzema szufladami i dwoma pojemnymi szafkami. Jej szeroki blat może posłużyć jako miejsce ekspozycji designerskiego wazonu z ciętymi kwiatami lub efektownej lampy. Dopełnieniem całości aranżacji będzie wisząca półka, na której świetnie będą prezentowały się książki.  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ