Kolekcja Mezo. Fot. Black Red White

Kolekcja Mezo. Fot. Black Red White

  • Autor: mg
  • 12 sty 2017 13:01 (aktualizacja: 12 sty 2017 14:39)

Kolekcja do minimalistycznych wnętrz

"Mezo" to ukłon w stronę osób, które kochają minimalistyczne wnętrza. Kolekcja nawiązuje do najnowszych trendów w aranżacji, łącząc prostotę form z nieszablonowym designem. Meble w kolorze bieli nadają się do aranżacji przytulnej sypialni i pokoju dziennego.

Producent: Black Red White

Kolekcja "Mezo" reprezentuje pozbawiony zbędnych detali, nowoczesny styl. Geometryczne formy mebli zostały wzbogacone o kwadratowe uchwyty w kolorze srebra, dzięki którym zyskano komfortowy dostęp do wnętrza szafek i szuflad. Pogrubione boki sprawiają, że meble nabierają charakteru i wyraźnie akcentują stylistykę wnętrza. Kolorystykę frontów można wybrać spośród dwóch wariantów bieli – matowej lub w wysokim połysku.

Atutem kolekcji "Mezo" jest modułowy charakter dostępnych elementów, który daje możliwość tworzenia układów dopasowanych do potrzeb wszystkich domowników. Komody i szafki można dowolnie ze sobą łączyć i zestawiać, dzięki czemu nie trzeba kupować nowych mebli.

W skład systemu wchodzą różnorodne elementy, dzięki którym można urządzić wnętrza o różnym przeznaczeniu. Wygodne łóżko, pojemna komoda, lustro oraz szafka nocna to meble niezastąpione w sypialni. Z kolei uniwersalna ława, szafka RTV, wiszące półki oraz witryna sprawdzą się w pokoju dziennym. Meble "Mezo" można swobodnie stosować również w jadalni, przedpokoju, a nawet pokoju młodzieżowym.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ