Simple, Vox

Simple, Vox

  • Autor: bm
  • 23 cze 2017 11:54 (aktualizacja: 23 cze 2017 12:25)

Kolekcja mebli dla kreatywnych

Nowa kolekcja mebli "Simple" marki Vox jest efektem refleksji na temat zmian zachodzących w stylu życia i odpowiedzią na nowe potrzeby związane z kształtowaniem przestrzeni życiowej.

Producent: Vox

Na kolekcję składa się pełen wachlarz produktów, którymi można zaaranżować wszystkie pomieszczenia domowe: salon, sypialnię, przedpokój, gabinet, czy pokój młodzieżowy. Meble można samodzielnie kreować, wybierając barwę korpusu, frontu, dobierając nóżki i uchwyty. W ramach jednej bryły można zdecydować się na jeden lub zmiksować cztery dostępne w kolekcji kolory - biel, szarość, czerń i ciepłą fakturę drewna. Dzięki pełnej swobodzie możemy tworzyć wnętrza o wystroju monochromatycznym lub bawić się, tworząc rozmaite kolaże kolorystyczne. Specjalny konfigurator dedykowany linii "Simple" pomoże zrealizować naszą koncepcję, skomponować wymarzony mebel lub wyposażenie do całego domu w czterech prostych krokach.

Kolekcja została zaprojektowana nie tylko z myślą o walorach estetycznych, seria wprost kipi od inteligentnych, ułatwiających codzienne funkcjonowanie rozwiązań. Jej autorka - Marta Krupińska - stworzyła "Simple", bazując na kanonie - 10 zasadach dobrego designu sformułowanych przez Dietera Ramsa. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ