Fot. Arino House

Fot. Arino House

  • Autor: bm
  • 15 maj 2018 14:47

Kolekcja mebli w stylu glamour

W stonowanych barwach, o prostych liniach, z błyskiem glamour... „Elegantka” to nowa kolekcja mebli opracowana przez firmę Arino House.

"Linia „Elegantka” powstała w wyniku bliskiej współpracy z klientami. Jest naszą bezpośrednią odpowiedzią na ich zapotrzebowanie" – podkreśla Nina Nikonczuk, właścicielka Arino House. - "Klienci coraz częściej poszukiwali mebli, które nie definiowałyby w jednoznaczny sposób wnętrza. Chcieli, by zostawiały miejsce na przyszłe zmiany aranżacji. Projektując „Elegantkę” skupiliśmy się więc na tym, aby nowe meble zachowały klasyczną urodę, poprzez zaokrąglone linie, dyskretne zdobienia, stonowaną kolorystykę, a jednocześnie, dobrze komponowały się w nowoczesnym otoczeniu. Dlatego nadaliśmy im proste formy. Użyliśmy jasnych kolorów pasujących do doświetlonych, dużych przestrzeni. Wybraliśmy detale, które łączą się z innowacyjnymi materiałami."

W efekcie powstał niebanalny nowy wzór w modnym nurcie eklektycznym, łączącym ze sobą różne style. Wprawne oko zauważy więc tam wpływy secesji, stylu angielskiego, nutę glamour i nawiązania do współczesnego wzornictwa. „Elegantka” jest nowoczesna, ale i odrobinę romantyczna. Sprawi, że mieszkanie stanie się przytulne i ciepłe, ale nie będzie trącić myszką. Pasuje do domu na wsi jak i do pofabrycznego loftu. Może być podstawą aranżacji klasycznej, całkiem nowoczesnej lub też wysmakowanym połączeniem obydwu trendów.

"To klient zdecyduje, w którą stronę skręci wykańczając wnętrze. Ma możliwość decydowania o materiałach, kolorach, ornamentach, sposobie wykończenia, tworząc w ten sposób swój osobisty, oryginalny mebel. Może nadać swojemu domowi bardzo wyrazisty charakter, ale w pełni odpowiadający jego gustowi" – tłumaczy Nina Nikonczuk.

Meble z nowej linii cechują się zaokrąglonymi wykończeniami narożników i blatów. W kolekcji „Elegantka” znalazły się meble kuchenne, ale też biblioteczki, witryny, komody stoły, krzesała, a nawet drzwi. Na życzenie firma z Hajnówki może urządzić cały dom w jednolitym stylu, projektując także inne sprzęty.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ