System mebli Arosa firmy Black Red White. Fot. Black Red White

System mebli Arosa firmy Black Red White. Fot. Black Red White

  • Autor: mg
  • 06 lut 2017 13:36 (aktualizacja: 07 lut 2017 08:46)

Kolekcja o geometrycznych bryłach

Firma Black Red White przygotowała nowy system mebli "Arosa", przeznaczony do pokoju dziennego i jadalni. Kolekcję tworzy 9 elementów: komoda, szafka RTV, dwie witryny, stół, krzesła, ława oraz półka i szafka wisząca. Meble dostępne są w kolorze naturalnego dębu i ozdobione czarnymi elementami wykonanymi z hartowanego szkła.

Producent: Black Red White

Geometryczną sylwetkę mebli z kolekcji "Arosa" podkreślają pogrubiane boki, a ozdobna czarna aplikacja na frontach, która została wykonana z nowoczesnego szkła hartowanego, dodaje im subtelności i elegancji. Fronty mebli pokryte są naturalnym fornirem, który doskonale oddaje strukturę i usłojenie prawdziwego drewna.

System składa się z 9 segmentów, które doskonale sprawdzą się w aranżacji salonu i jadalni. Praktyczne przechowywanie domowych przedmiotów ułatwi pojemna komoda oraz wisząca szafka i półka. Dwie eleganckie witryny zostały wyposażone w mocne szklane fronty wykonane ze szkła hartowanego oraz energooszczędne oświetlenie typu LED, które idealnie podkreśli piękną zastawę lub dodatki dekoracyjne.

W stworzeniu małego kina domowego pomoże szafka RTV i kompaktowa ława z dodatkową dolną półką. Na szczególną uwagę zasługuje stół ze szklanym blatem w kolorze czerni oraz wygodne krzesła.

Meble wyposażono w markowe zawiasy i prowadnice z systemem cichego domykania, co zwiększa komfort ich codziennego użytkowania.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ