Kolekcja Chic Air firmy Profim. Fot. Profim

Kolekcja Chic Air firmy Profim. Fot. Profim

  • Autor: mg
  • 28 lis 2016 10:47 (aktualizacja: 28 lis 2016 12:56)

Kolekcja o geometrycznych formach

Linia "Chic Air" to designerska kolekcja, stworzona dla firmy Profim przez francuskiego projektanta, Christophe'a Pilleta. Znalazły się w niej fotele, krzesła oraz dwuosobowe ławki.

Producent: Profim

W fotelach "Chic Air" uwagę zwraca wizualna lekkość. Kolekcja bazuje na geometrycznych formach połączonych z delikatnymi przekrojami stelaża podtrzymującego całość. Przemyślane kształty i subtelna forma pianki sprawiają, że meble przykuwają uwagę.

Fotele "Chic Air" to opcja dla osób planujących wyposażyć przestrzeń lobby, gabinetu czy strefy lounge. Z kolei krzesła sprawdzą się w hotelowej restauracji czy eleganckiej kawiarni. Ich uzupełnieniem będą podwójne ławki.

Charakteru kolekcji dodaje możliwość połączenia dwóch różnych powierzchni tapicerowanych – wysokogatunkowej skóry na zewnątrz i miękkiej tapicerki wewnątrz kubełka. Do wyboru mamy wiele opcji, m.in. fotel z niskim lub wysokim oparciem, krzesła z podłokietnikami lub bez oraz ławki. Wszystkie meble mogą występować na bazie drewnianej bądź metalowej.

Kolekcję krzeseł i foteli "Chic Air" uzupełniają stoliki z linii "Chic". Do wyboru jest szeroka gama produktów: wersja wysoka na bazie płaskiej lub stelażu metalowym o ciekawej formie bądź niska – kawowa.

Dostępne kolory stelaży to m.in. czerń, biel czy grafit. Przykładowe opcje wykończenia blatu to drewno pokryte wysokogatunkową okleiną naturalną, blacha, szkło oraz ceramika. Blaty z blachy i ceramiki dostępne są w kolorach dobranych do stelaża, dzięki czemu można tworzyć minimalistyczne monochromatyczne wersje stolików.

Kolekcje "Chic Air" i "Chic" (stoliki) dostępne będą w ofercie firmy Profim w drugiej połowie 2017 roku.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ