Kolekcja Cannet firmy Black Red White. Fot. Black Red White

Kolekcja Cannet firmy Black Red White. Fot. Black Red White

  • Autor: mg
  • 01 gru 2016 10:06 (aktualizacja: 01 gru 2016 10:54)

Kolekcja w stylu prowansalskim

Styl prowansalski jest pozbawiony zbędnej ornamentyki, a zamiast kontrastów wprowadza do wnętrza spokój i harmonię. Taka jest właśnie najnowsza kolekcja "Cannet" od Black Red White. W skład kolekcji wchodzą: 4 komody, 3 witryny, szafka RTV i pojemna szafa. Wszystkie meble dostępne są w dwóch kolorach – bieli z widocznym rysunkiem usłojenia albo naturalnym kolorze dąb canyon monument.

Producent: Black Red White

Prosta linia mebli przełamana jest oryginalną formą metalowych uchwytów oraz delikatnymi listwami okalającymi fronty szafek i szuflad. Meble sprawdzą się w salonie, a wybrane elementy kolekcji również w jadalni lub sypialni.

W kolekcji "Cannet" znajdują się cztery komody z różną ilością szuflad – od czterech do siedmiu. Pozwala to na praktyczne i wygodne przechowywanie przedmiotów. Z kolei blaty komód można wykorzystywać do wyeksponowanie dekoracji. Różne wielkości komód sprawiają, że zmieszczą się w pokoju o dużym, jak i małym metrażu.

Elementami kolekcji "Cannet" są także stylowe witryny. Przeszklone fronty wykonane ze szkła hartowanego cechują się zwiększoną odpornością na zarysowanie i stłuczenie, dzięki czemu zapewniają bezpieczeństwo użytkowania mebli na co dzień.

Z kolei dwudrzwiowa szafa "Cannet" nadaje się do przechowywania elementów garderoby. Konstrukcja szafy została praktycznie podzielona - otwierając fronty, znajdziemy przestronne wnętrze z drążkiem na wieszaki, a w dolnej części mebla dwie pakowne szuflady.

Meble z kolekcji mają charakterystyczne, metalowe uchwyty, które przełamują surowość brył.  Wszystkie elementy kolekcji można swobodnie ze sobą łączyć, dopasowując układ mebli do wnętrza i indywidualnych potrzeb.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ